Uzakdoğu ve Asyanın Vazgeçemediği Çay

Uzakdoğu ve Asyanın Vazgeçemediği Çay

mfg_searchterm:

Yeşil Çayın Faydaları

13 Mart 2013

Yorumlar Kapalı

1796 kez incelendi.

Yeşil çay hakkında bilenen ve son yıllarda yapılan araştırmalar her geçen gün daha çok artmıştır. Japonların ve Çinlilerin sağlıklı ve uzun yıllar yaşamalarının temel nedeni olarak gösterdikleri yeşil çayın herhangi bir hastalık veya zayıflama konusunda tedavi yöntemi olmadığı sadece destekleyici bir seçenek olduğunu unutmamalıyız.

Özellikle başta Çin olmak üzere Uzakdoğu ve Asyanın vazgeçemediği çay sağlıklı bir yaşam için çok sık olarak ve bol miktarda tüketildiğinden dolayı yeşil çayın vücut direncini arttırdığı ve sık idrara çıkarttığı için vücudu şişkinliklerden kurtarıp inceltip selüloitleri azalttığı birçok şekilde belirtilmiştir. Araştırmalar tüketilirken yapılan egzersizlerle yağları yakarak kilo vermeyi sağlamış olduğunu da belirtmektedir. Son zamanlarda en yeni olan araştırma sonucu Şanghay Fudan Üniversitesinden gelmiştir. Sonuca göre Lipton Çay Enstitüsünün sponsorluğunda yürütülmüş olan araştırma yeşil çayın zayıflamaya yardımcı olduğunu artık resmi olarak kanıtlamıştır.

Uzakdoğu’nun ve Asya’nın vazgeçemediği çay için bu toplumların vücut yapısında ve şeklinde olumlu etkiye sahip olduğu bildirilmiştir.

En Çok Cevaplanan Sorular :
  • idrara hangi cay cikarir?
  • uzakdoğu sağlik?

Etiketler: , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.