Elma sirkesi ile mide yanmasından kurtulabilirmiyiz

Elma sirkesi ile mide yanmasından kurtulabilirmiyiz

mfg_searchterm:

Mide Yanması

29 Temmuz 2012

Yorumlar Kapalı

5614 kez incelendi.

Elma sirkesinin mideye faydaları nelerdir? Kızarmış ekmek yiyerek mide yanmasından kurtulabilirmiyiz? Mide yanmasına ne iyi gelir? Mide yanmasını geçiren formüller nelerdir?

Birçoğumuzun istemediği bir şeydir mide yanması, güzel ve afiyetle yemek yersiniz, fakat hemen akabinde midede bir yanma başlar ve bu durum öyle rahatsız edicidir ki yemeği yediğinize de yiyeceğinize de pişman olursunuz. Böyle durumlar ile karşılaştığımızda bize iyi gelecek birkaç formül bilmede oldukça fayda vardır. Sizlere mide yanmasına iyi gelecek birkaç basit ama adeta sihirli formüllerden en etkili 2 formüle değinmekte fayda var.

Elma sirkesi : Mide yanmasına iyi gelecek diğer bir çözümde elma sirkesidir. de midenin asit üretimini dengeleyecek ve midenin normalden fazla asit üretmesine engel olacaktır.

: Mideniz yanmaya başladı ve çok rahatsız bir haldesiniz hemen mutfağınıza koşun ve hemen ekmek sepetinden bir ekmek alıp ekmeğin kızarmış yerlerini afiyet ile yiyin. Kızarmış ekmek midede oluşan asiti emecek ve sizi bu dertten kurtaracaktır. Ekmeğiniz çok kızarmış değil ise ekmek kızartma makinesi kullanarak ve ya kuru bir tavada dilimlenmiş ekmekleri kızartarak tüketebilirsiniz.

Konuyla alakalı diğer başlıklar :

En Çok Cevaplanan Sorular :
  • elma sirkesinin mideye faydaları?
  • kızarmış ekmeğin faydaları?

Etiketler: , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.