Daha dolgun dudaklar için permalip uygulaması

Daha dolgun dudaklar için permalip uygulaması

Estetik

27 Mart 2012

Yorumlar Kapalı

2007 kez incelendi.

Daha dolgun dudaklar i%C3%A7in permalip uygulamas%C4%B1 150x150 Daha dolgun dudaklar için permalip uygulamasıÖncelikli olarak permalip uygulaması hakkında bilgi verecek olursak: Permalip uygulaması, dudakların daha büyük ve şekilli görünmesini sağlamak amacıyla uygulanan, dudak estetiği yöntemlerinden biridir.

Permalip uygulamasında dolgun dudaklara sahip olurken aynı zamanda da dudak çevrenizde ki ince kırışıklıklardan da kurtulmuş oluyorsunuz çünkü bu permalip adı verilen uygulamada kullanılan malzeme, dudak etrafında oluşan ince kırışıklıkları da yok etmeye yönelik.

Permalip uygulamasında kullanılan implantlar, silikon elastomerden üretilmektedir. Dudak içine uygulanan bu implantlarda, kesinlikle bozulma meydana gelmemekte ve kişi boyutunu değiştirmek istemediği sürece dudakta kalabilmektedir.

Lokal anestezi yöntemiyle dudak çevresi uyuşturularak, implantlar alt ve üst dudağa yerleştiriliyor. Ama alt dudak daha kalın ise sadece üst dudağa da implant uygulanabiliyor. Bu işlem sonrası da genellikle birkaç günlük bir ödem oluşumu meydana gelebiliyor.

En Çok Cevaplanan Sorular :

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.