Çörek otunun kullanım şekli

Çörek otunun kullanım şekli

mfg_searchterm:

Çörek Otunun Faydaları

22 Mayıs 2012

2 yorum yazıldı

16322 kez incelendi.

hakkında birçok bilgi mevcuttur, ancak bilim adamları çörek otunu hala araştırmaktadır. Bu mucizevi bitkinin her derde deva olduğunu bilmeyen yok gibidir. Birçok hastalığın tedavi sürecinde , hastalığın iyileşmesine yardımcı olur. Çörek otunu kullanırken ölçülü olmalı ve iyi geliyor diye de aşırıya kaçmamalıdır. Bu konu da uzman yetkili kişilerden bilgi almalı ve alınan bilgi ışığında çörek otunu sağlıklı bir şekilde kullanmalıdır.

Çörek otunun bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak her şey de olduğu gibi kararında olması en idealidir. Bu nedenle çörek otunu kullanırken söylenilen miktar ne kadar ise o kadar kullanmalı ve şifa niyetine ölçünün dışına çıkılmamalıdır. Çörek otu birkaç şekilde tüketilir.  Bunları sıralayacak olursak:

Çörek otunun kullanım şekilleri:

  1. Çörek otu yağı
  2. Çörek otunun tohumunun balla karışması sonucu ilaç niyetine yutulması

%C3%87%C3%B6rek otunun kullan%C4%B1m %C5%9Fekli 300x225 Çörek otunun kullanım şekliÇörek otu çayı:

Çörek otunun bizatihi kendisinin bir taşım kaynaması ile oluşur.  Bu kaynatma sürecinin dakika farklılıkları vardır. Örneğin: 3 dakika kaynarsa bir hastalığa, 5 dakika kaynarsa bir hastalığa iyi gelir gibi, çörek otu çayının birçok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir.

Çörek otu yağı: çörek otu tohumunun preslenerek işlenmiş halidir. Her derde devadır. Hem yutarak hem de haricen kullanılır.

Çörek otu tohumunun balla karışması:

Çörekotu tohumunu balla karıştırıp yutulması şeklindedir. Bademcik, grip ve daha birçok hastalığa iyi gelir.Bu işlemlerin her türü de oldukça faydalıdır.

Mucize bitki çörek otu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen Çörek Otunun Faydaları adlı makalemizi okuyunuz.

 

En Çok Cevaplanan Sorular :

Etiketler: , , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.